Build with CoinStats’ all-in-one API. Learn more

EnglishDeutsch한국어日本語中文EspañolFrançaisՀայերենРусскийItalianoPortuguêsTürkçePortfolio-trackerCryptovalutaPrijzenCrypto APIIntegratiesNieuwsRWA-marktVerdienenBlogNFTWidgetsDeFi Portefeuille TrackerDerivatenETF FlowsCrypto Gaming24u-rapportagePersmapAPI Documenten
Contractual Obligations
Opensea
Etherscan
Website
Twitter
Contractual Obligations

Contractual Obligations

Checkmark

Items

80

Created

02-10-2023

Creator fee

10%

Chain

Ethereum

Mint Price

-

Bound by words, liberated by art. RarePass marketing promised a chance to "Cement your legacy in the cryptoart revolution." The artist kindly requests you remain seated, though you are free to choose for yourself.

Total Volume

216.5508
216.5508

Floor Price

0.302
0.302

24H Volume

0.202
0.202

Listed

10%

Owners

89

Unique Owners

111.25%

Contractual Obligations grafiek bodemprijs

Loader

Prijs Update

Huidige bodemprijs van Contractual Obligations is 0.302 ETH en het 24-uurs handelsvolume
is 0.202 met - verkopen. Bodemprijs is down 0% in de laatste 24 uur.

Hoeveel Contractual Obligations is er?

Contractual Obligations is de NFT collectie van 80 non-fungible tokens die gelanceerd werd op Ethereum Blockchain in -.

Wat was de munt prijs?

Contractual Obligations prijs bij release was - voor elke NFT.

Hoe kan ik Contractual Obligations krijgen?

U kunt Contractual Obligations kopen op secundaire marktplaatsen zoals: OpenSea, X2Y2, Blur, LooksRare, Gem, Uniswap,

Wat was Contractual Obligations hoogste verkoop ooit?

Contractual Obligations was de hoogste verkoop ooit met een verkoopprijs van -


Activa
Bezittingen

Drive Into The Lake

Image

4.98

$13.793,54

Ecosystem 1

Image

5

$13.848,93

Rug Pull 4

Image

8.3333

$23.081,46

It's Just A Ride

10

At The Gates III

Why Can't You Be More Like Her

Look For The Helpers 7