Build with CoinStats’ all-in-one API. Learn more

EnglishDeutsch한국어日本語中文EspañolFrançaisՀայերենРусскийItalianoPortuguêsTürkçePortfolio-trackerOmruilenCryptovalutaPrijzenCrypto APIIntegratiesNieuwsVerdienenBlogNFTWidgetsDeFi Portefeuille TrackerCrypto Gaming24u-rapportagePersmapAPI Documenten
CoinStats
Devs for Revolution
Opensea
Etherscan
Website
Twitter
Devs for Revolution

Devs for Revolution

Items

326K

Created

03-09-2021

Creator fee

10%

Chain

Ethereum

Mint Price

-

Devs for Revolution grants token holders official Developer DAO membership. https://developerdao.notion.site/Getting-Started-with-Developer-DAO-2bddd332c51a4957b0b83f60f9fa4ebe

Total Volume

342.5089
342.5089

Floor Price

0.0063
0.0063

24H Volume

-
-

Listed

1.87%

Owners

6521

Unique Owners

200.03%

Devs for Revolution grafiek bodemprijs

Loader

Prijs Update

Huidige bodemprijs van Devs for Revolution is 0.0063 ETH en het 24-uurs handelsvolume
is - met - verkopen. Bodemprijs is down 0% in de laatste 24 uur.

Hoeveel Devs for Revolution is er?

Devs for Revolution is de NFT collectie van 326K non-fungible tokens die gelanceerd werd op Ethereum Blockchain in -.

Wat was de munt prijs?

Devs for Revolution prijs bij release was - voor elke NFT.

Hoe kan ik Devs for Revolution krijgen?

U kunt Devs for Revolution kopen op secundaire marktplaatsen zoals: OpenSea, X2Y2, Blur, LooksRare, Gem, Uniswap,

Wat was Devs for Revolution hoogste verkoop ooit?

Devs for Revolution was de hoogste verkoop ooit met een verkoopprijs van -


Activa
Bezittingen

Dev #5205

Image

0.0332

$63,19

Dev #5404

Image

0.0333

$63,38

Dev #2765

Image

0.0382

$72,71

Dev #195

Image

0.0383

$72,9

Dev #6479

Image

0.03839

$73,07

Dev #2046

Image

0.0387

$73,66

Dev #7750

Image

0.0388

$73,85

Dev #755

Image

0.0392

$74,61