Build with CoinStats’ all-in-one API. Learn more

EnglishDeutsch한국어日本語中文EspañolFrançaisՀայերենРусскийItalianoPortuguêsTürkçePortfolio-trackerCryptovalutaPrijzenCrypto APIMCPIntegratiesNieuwsRWA-marktVerdienenBlogNFTWidgetsDeFi Portefeuille TrackerDerivatenETF FlowsCrypto Gaming24u-rapportagePersmapAPI Documenten
Opensea
Etherscan
Twitter
Not An Artist

Not An Artist

Checkmark

Items

2M

Created

-

Creator fee

-

Chain

Ethereum

Mint Price

-

what if jack butcher never became an artist?

Total Volume

6.4735
6.4735

Floor Price

0.0006
0.0006
39,6%

24H Volume

6.0765
6.0765

Listed

-

Owners

1012

Unique Owners

6.57%

Not An Artist grafiek bodemprijs

Loader

Prijs Update

Huidige bodemprijs van Not An Artist is 0.0006 ETH en het 24-uurs handelsvolume
is 6.0765 met - verkopen. Bodemprijs is down 39.6% in de laatste 24 uur.

Hoeveel Not An Artist is er?

Not An Artist is de NFT collectie van 2M non-fungible tokens die gelanceerd werd op Ethereum Blockchain in -.

Wat was de munt prijs?

Not An Artist prijs bij release was - voor elke NFT.

Hoe kan ik Not An Artist krijgen?

U kunt Not An Artist kopen op secundaire marktplaatsen zoals: OpenSea, X2Y2, Blur, LooksRare, Gem, Uniswap,

Wat was Not An Artist hoogste verkoop ooit?

Not An Artist was de hoogste verkoop ooit met een verkoopprijs van -


Activa
Bezittingen

Geen activa om te tonen

Voel je vrij om er een toe te voegen uit deze Collectie.